
Head sõbrad!
Tänan südamest igaüht teist toetuse, hoolivuse ja abi eest, mida te mulle taas sel keerulisel hetkel osutasite. Tänu teile õnnestus koguda vajalik summa, et saaksin jätkata võitlust tõe ja õigluse eest nüüd juba Riigikohtus.
Teie panus ja toetus ei ole minu jaoks lihtsalt raha. See on meie solidaarsus. See on meie ühine usk tõesse. See on julgus mitte vaikida siis, kui toimub ebaõiglus. Ma tunnen seda toetust ja see annab mulle jõudu edasi minna.
Ma jätkan võitlust, sest tõde on meie poolel. Minu ja erakonna KOOS vastu suunatud poliitiline tagakiusamine on tegelikult surve kõigile mõistlikele inimestele. Kõigile, kes ei karda mõelda, tõtt rääkida ja oma seisukohti kaitsta.
Aitäh teile usalduse, toetuse ja julguse eest olla koos selles võitluses. Me ei ole üksi – ja see on kõige tähtsam.
Lugupidamise ja tänutundega,
Aivo Peterson



