Eestil puudub iseseisev rahvuslike huvide eest seisev valitsus
17.11.2023 21:15

Eesti Vabariigis luuakse demokraatia sildi all diktatuur


Täna mõtlen sellest, miks meile nii palju valetatakse, mis tegelikult välismaailmas toimub?" Eksperdid " sõna otseses mõttes toodavad solki. Lisaks, on kogu aegkohustus mingit teise riigi lippu lehvitada ja vajadus kedagi hukka mõista. Mis see meile reaalselt andnud on või kuidas see meile kasu toob?

Eesti sisepoliitika sõltub täielikult sellest, mis toimub väljaspool Eestit ja sellest millistesse rahvusvahelistesse organisatsioonidesse Eesti kuulub. Hetkel kontrollib Eesti inimeste elu ja ressursse EL, NATO ja WHO.

Eestil puudub iseseisev rahvuslike huvide eest seisev valitsus ja puudub ka kogemus, kuidasiseseisvalt omas riigis majandada. Demokraatia sildi all luuakse hoopiski diktatuuri. !!! Oleme olnud kogu aeg mingite liitude ja organisatsioonide lükata tõmmata. Ehk aitab juba!

Mida asja on meil kogu aeg mingi ideoloogiaga kaasa joosta kui tegelik rõhk peaks olema peresõbraliku keskkonnaja stabiilse majanduse loomisel.

Praegune majanduskriis ei parane ennem kui Eesti on ennast lahti harutanud NATOst, ja Euroopa Liidust ja teeb oma otsuseid ISE, vastavalt oma geopoliitilisele asukohale, arvestades eksisteerivat infrastruktuuri, ressursse ja etnilist rahvusliku karakterit.

Lisaks, on ühiskonnas järjest süvenev russofoobia ja lõhutud majandussuhted Venemaaga väga suur Eestisisene probleem. Kellele see kasulik on, et eestlased-venelased üksteise vastu ässitatakse?

Eesti poliitika prioriteet peaks olema poliitiline neutraalsus ja vabad kaubandussuhted kogu maailmaga,eelkõige meie naaberriikidega, mis tähendab, et kaVenemaaga. Meie idanaaber on majanduslikus mõttes kõige loogilisem ja kasulikum suund, arvestades meie geograafilist asukohta ja fakti, et lääne majandus saab olema langustrendis veel pikka aega.

Töötus on kasvavas trendis nii Skandinaavias kui lääne Euroopas, samal ajal kui Venemaa majandus see aasta kasvas pea 3% ja on tekkimas probleem, et on tööd , aga pole piisavalt töökäsi.

Mõnitame venelasi, et lasku Eestist jalga, aga teate mis, varsti nii lähebki, et vene keelne elanikkond hakkab emigreeruma Venemaale, sest seal on peresõbralikum keskkond ja kasvav majandus. Inimesed, kes meil riigile makse maksavad, hakkavad lahkuma. Ja usun, et

varsti hakkavad ka Eesti mehed läänes tööl käimise asemel hoopis ennast Venemaale smuugeldama. Mõelgem selle peale armas rahvas.


Ülle Pukk